Lidhje

Mpiksje gjaku në një numër pacientësh me COVID-19


Mpiksje gjaku në një numër pacientësh me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Mjekët e spitalit "Mount Sinai" kanë vënë re një fenomen të çuditshëm në gjakun e pacientëve me COVID-19. Mjekë të specialiteteve të ndryshme vunë re shenja të trashjes dhe mpiksjes së gjakut në organe të ndryshme.

XS
SM
MD
LG