Lidhje

Evropa fillon rihapjen pas izolimit të koronavirusit


Evropa fillon rihapjen pas izolimit të koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Këtë javë, pjesë të Evropës filluan të lehtësojnë disa nga masat e izolimit të vendosura për të luftuar pandeminë e koronavirusit, duke rihapur dyqane dhe shkolla.

XS
SM
MD
LG