Lidhje

Aplikacion i ri për fëmijët me astma


Aplikacion i ri për fëmijët me astma
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Edhe pse janë vetëm një e katërta e popullsisë totale me sëmundjen e astmës, fëmijët përbëjnë gati gjysmën e këtij grupi të sëmurësh që shtrihen në spital, thotë ekipi që ka krijuar një pajisje dhe aplikacion të ri për të ndihmuar fëmijët që vuajnë nga problemet e lidhura me mushkëritë.

XS
SM
MD
LG