Lidhje

Sfidat e bizneseve shqiptaro-amerikane gjatë pandemisë


Sfidat e bizneseve shqiptaro-amerikane gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Në Uashington dhe Nju Jork, disa pronarë me origjinë shqiptare thonë për "Zërin e Amerikës" se pandemia e koronavirusit ka pasur ndikim tek e bizneset e tyre. Disa shpresojnë të përfitojnë nga një paketë financiare e administratës Trump për të vazhduar punën.

XS
SM
MD
LG