Lidhje

Dr. Mulita: Qasja ndaj shërbimeve ndikon tek niveli i rrezikut nga COVID-19


Dr. Mulita: Qasja ndaj shërbimeve ndikon tek niveli i rrezikut nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Dr. Avenir Mulita shpjegon se si të ardhurat e larta dhe statusi social e bëjnë komunitetin ku ai punon më të mbrojtur nga sëmundja.

XS
SM
MD
LG