Lidhje

Shqipëri: Ekonomia në krizë dhe paqartësi gjatë pandemisë


Shqipëri: Ekonomia në krizë dhe paqartësi gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Drejtuesi i Qendrës për Kërkime Ekonomike, Zef Preçi thotë se tani qeveria duhet të mbështesë prodhimin vendas dhe të hyjë në një marrëveshje të re bashkëpunimi me FMN, për ta kapërcyer krizën ekonomike sa më lehtë.

XS
SM
MD
LG