Lidhje

Mjeku me shtatë fëmijë, vullnetar në spitalin fushor


Mjeku me shtatë fëmijë, vullnetar në spitalin fushor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Si është të ndodhesh në epiqendrën e një pavioni urgjence gjatë COVID-19 dhe pse do të dilte dikush vullnetar për ta bërë këtë punë? Si përballen profesionistët e mjekësisë me ato që përjetojnë aty dhe pasi e kanë lënë punën?

XS
SM
MD
LG