Lidhje

Këshillat e mjekëve psikologë në kohën e pandemisë


Këshillat e mjekëve psikologë në kohën e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Specialistët e shëndetit mendor rekomandojnë që në këto ditë të vështira izolimi, njerëzit duhet gjejnë mënyra për të lëvizur, për të biseduar me miq dhe kur është e mundur edhe daljen në natyrë, por duke patur parasyshë rregullat e distancimit fizik.

XS
SM
MD
LG