Lidhje

Ndikimi i pandemisë në shëndetin mendor të popullatës


Këshillat e psikologëve për pandeminë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Qendrimi në shtëpi, që po vazhdon prej dy muajsh për shkak të pandemisë së COVID-19, është shoqëruar edhe me probleme të shëndetit mendor tek një numër i madh përsonash. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, bisedoi me neuropsikiatrin Gjon Preçi dhe psikologun Altin Nika.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG