Lidhje

Shkencëtari: administrata Trump injoroi paralajmërimet për COVID-19


Shkencëtari: administrata Trump injoroi paralajmërimet për COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Një shkencëtar pretendon se e larguan nga puna pasi administrata Trump injoroi paralajmërimet e tij të forta për COVID-19 dhe një ilaç të malaries, të cilin Presidenti Donald Trump kërkonte të përdorej për koronavirusin megjithë të dhënat e pakta se mund të ishte i dobishëm

XS
SM
MD
LG