Lidhje

Ramadani: Situata me Covid-19 në Kosovë është nën kontroll


Ramadani: Situata me Covid-19 në Kosovë është nën kontroll
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Në Kosovë prej dhjetë ditësh situata epidemiologjike ka filluar të ndryshojë dhe sipas shifrave zyrtare numri i të prekurve me COVID-19 po shënon ulje ndërsa po rritet numri i të shëruarve. Drejtuesi i ekipit kundër pandemisë Naser Ramadani tha për Zërin e Amerikës se situata është nën kontroll.

XS
SM
MD
LG