Lidhje

Ndikimi i pandemisë në "jetën e egër" në Shqipëri


Ndikimi i pandemisë në"jetën e egër" në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Pandemia ka kufizuar aktivitetin njerëzor dhe kjo ka ndikuar në jetën e egër në Shqipëri. Biologët flasin për rritje të numrit të shpendëve shtegëtarë, por edhe llojeve të kafshëve në parqet kombëtare dhe zonat e mbrojtura. Siç njofton korrespondenti ynë Rajmond Kola, Lugina e Drinos, po tërheq vëmendjen e studiuesve të natyrës.

Ndikimi i pandemisë në"jetën e egër" në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG