Lidhje

BQK: 45 mijë kërkesa për shtyrje të pagesës së kredisë


BQK: 45 mijë kërkesa për shtyrje të pagesës së kredisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Në një bisedë për Zërin e Amerikës, guvernatori Fehmi Mehmeti thotë se rënia e të ardhurave në buxhet, e dërgesave nga diaspora dhe mbyllja e një pjesë të bizneseve do të ndikoj në rënien ekonomike dhe do ta detyrojë vendin të kërkojë kredi nga institucionet ndërkombëtare.

XS
SM
MD
LG