Lidhje

Studiuesit, probleme serioze me testet për antitrupa kundër Covid-19


Studiuesit, probleme serioze me testet për antitrupa kundër Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Administrata federale e Shteteve të Bashkuara ka sinjalizuar probleme serioze me testet për antitrupa kundër koronavirusit. Sipas raporteve, në treg aktualisht qarkullojnë mbi 150 teste dhe shumë prej tyre japin rezultate fallso.

XS
SM
MD
LG