Lidhje

Një sëmundje e rrallë prek disa fëmijë me COVID-19


Një sëmundje e rrallë prek disa fëmijë me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Një pesë vjeçar vdiq në Nju Jork nga një sëmundje e rrallë që po haset tek disa fëmijë, që shkakton dëmtimin e enëve të gjakut dhe besohet të ketë lidhje me koronavirusin.

XS
SM
MD
LG