Lidhje

Tiranë, hetime për tenderat e shëndetësisë. Opozita: Janë djegur dokumente


Tiranë, hetime për tenderat e shëndetësisë. Opozita: Janë djegur dokumente
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, e njohur si SPAK, mësohet sot se ka nisur hetimet mbi prokurimet e Ministrisë së Shëndetësisë për blerje materialesh mjekësore gjatë së pandemisë.

XS
SM
MD
LG