Lidhje

Shkodër: Organizata shqiptaro-amerikane dhuron karrige me rrota


Shkodër: Organizata shqiptaro-amerikane dhuron karrige me rrota
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në fshatin Grudë e Re të Shkodrës janë bashkuar përfaqësuesit e shoqatave të paratetraplegjikëve të Shkodrës dhe Malësisë së Madhe për të tërhequr rreth 20 karrige me rrota, të dhuruara nga qytetarët amerikanë për personat me aftësi të kufizuara.

XS
SM
MD
LG