Lidhje

Sfidat e komunitetit LGBT gjatë pandemisë


Sfidat e komunitetit LGBT gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Aktivistët thonë se pandemia ka pasur një ndikim serioz tek komuniteti LGBTI, që sipas tyre është tejet i ekspozuar ndaj risqeve shëndetësore dhe ekonomike në kushtet kur ata ka më shumë të ngjarë të punojnë në industritë më të prekura apo të ekspozuara ndaj pandemisë.

XS
SM
MD
LG