Lidhje

Protesta të Kishës Ortodokse Serbe në Mal të Zi


Protesta të Kishës Ortodokse Serbe në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Shkak i këtyre protestave u bë arrestimi i peshkopit dhe disa priftërinjve të Kishës Ortodokse Serbe gjatë mbajtjes së një meshe në qytetin e Nikshiqit.

XS
SM
MD
LG