Lidhje

Pasojat e pandemisë tek industria e dasmave


Pasojat e pandemisë tek industria e dasmave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Itali, 17 mijë dasma u anuluan në mes të marsit dhe prillit dhe 50 mijë të tjera pritet të shtyhen ose anulohen në maj dhe qershor. Specialistët e industrisë thonë se po përgatiten për një vit të tërë me humbje financiare nga koronavirusi.

XS
SM
MD
LG