Lidhje

Shqipëri, turizmi në krizë


Shqipëri, turizmi në krizë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:20 0:00

Turizmi në Shqipëri ka hyrë në një spirale krize që prej tërmetit të nëntorit të vitit të kaluar. Kriza e koronavirusit i shtoi edhe me tej problemet pasi kufizimi i lëvizjes së njerëzve dhe kapitaleve ka sjellë paralizim të këtij sektori.

XS
SM
MD
LG