Lidhje

Shqipëri: Kryetari i Komitetit Mysliman uron besimtarët për Fitër Bajramin


Shqipëri: Kryetari i Komitetit Mysliman uron besimtarët për Fitër Bajramin
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Në Shqipëri, Kryetari i Komitetit Mysliman, Bujar Spahiu, uroi besimtarët për Fiter Bajramin. Ai kujtoi se këtë muaj Ramazani për shkak të pandemisë, besimtarët u privuam nga namazet e përbashkëta, iftaret dhe festimet me të dashurit. Por falë Zotit ky Bajram vjen në një situatë më të përmirësuar.

XS
SM
MD
LG