Lidhje

Covid-19 dhe kinematë virtuale


Covid-19 dhe kinematë virtuale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Kinematë kanë mbyllur dyert e tyre për publikun për shkak të krizës së Covid -19. Për të kompensuar humbjet, disa prej tyre janë bashkuar me kompanitë e transmetimit të filmave në internet dhe kanë krijuar platforma në të cilat mund të shikohen virtualisht filmat e rinj.

XS
SM
MD
LG