Lidhje

Pandemia dhe ndikimi i saj në jetën e personave me aftësi të kufizuara


Pandemia dhe ndikimi i saj në jetën e personave me aftësi të kufizuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Pandemia dhe ndikimi i saj në jetën e personave me aftësi të kufizuara

Pandemia e koronavirusit rezultoi të kishte një ndikim të madh edhe tek personat me aftësi të kufizuara. Korrespondenti i "Zërit të Amerikës" Pëllumb Sulo, bisedoi me 34 vjeçarin Nazarino Sumulla, i cili thotë se qëndrimi i gjatë në shtëpi dhe informacionet shpesh herë kontradiktore e të frikshme mbi situatën, patën një ndikim të madh në gjendjen e tij.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG