Lidhje

Pandemia dhe ndikimi i saj në jetën e personave me aftësi të kufizuara


Pandemia dhe ndikimi i saj në jetën e personave me aftësi të kufizuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Pandemia e koronavirusit pati ndikim të thellë edhe tek përsonat me aftësi të kufizuara. Zërit të Amerikës bidesoi me 34 vjeçarin Nazarino Sumulla, i cili thotë se qendrimi i gjatë në shtëpi dhe informacionet, shpesh herë kontradiktore mbi situatën, patën një ndikim të madh në gjendjen e tij

XS
SM
MD
LG