Lidhje

SHBA, numri total i viktimave së shpejti në 100 mijë vetë


SHBA, numri total i viktimave së shpejti në 100 mijë vetë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Ndërkohë që numri i viktimave në SHBA pritet të arrijë së shpejti në 100 mijë, po shtohet presioni për të rihapur ekonomine dhe aktivitetin normal.

XS
SM
MD
LG