Lidhje

Me afrimin e verës, lehtësim dhe nervozizëm për plazhet


Me afrimin e verës, lehtësim dhe nervozizëm për plazhet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Turmat e mëdha të njerëzve në qytete bregdetare fundjavën e kaluar, që shënoi hapjen tradicionale të sezonit, shkaktuan nervozizëm për një përtëritje të mundshme të përhapjes së virusit, nëse nuk tregohet kujdes.

XS
SM
MD
LG