Lidhje

Tiranë, ligjërimi i kanabisit mjekësor dhe informaliteti i ekonomisë shqiptare


Tiranë, ligjërimi i kanabisit mjekësor dhe informaliteti i ekonomisë shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:10 0:00

Shqipëria po përgatitet të legalizojë prodhimin e bimëve narkotike për qëllime mjekësore, në një kohë kur ende vazhdon kultivimi i paligjshëm dhe trafikimi i marijuanës.

XS
SM
MD
LG