Lidhje

Protestat paqësore shndërrohen në dhunë dhe plaçkitje


Protestat paqësore shndërrohen në dhunë dhe plaçkitje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Protesta paqësore u shndërruan në plaçkitje, vënie zjarri dhe dhunë në të gjithë Shtetet e Bashkuara. Megjithë vendosjen e ndalim-qarkullimeve dhe një rritje të pranisë së forcave të rendit në rrugët e shumicës së qyteteve më të mëdha amerikane, tensionet racore kanë arritur një pikë të nxehtë

XS
SM
MD
LG