Lidhje

Aktivisti: protestat nga zemërimi i mbledhur prej kohësh


Aktivisti: protestat nga zemërimi i mbledhur prej kohësh
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Në të ashtuquajturin metropol të Dy Qyteteve (Minneapolis dhe Saint Paul), një aktivist thotë se njerëzit që shohim të marshojmë nuk kanë dalë kundër një vdekjeje të vetme.

XS
SM
MD
LG