Lidhje

Tiranë: Reforma zgjedhore, reagime dhe shpresa pas skadimit të afatit të 31 majit


Tiranë: Reforma zgjedhore, reagime dhe shpresa pas skadimit të afatit të 31 majit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Në Shqipëri, skadoi mbrëmë pa ndonjë marrëveshje mes partive politike afati i reformës zgjedhore. Ndërsa sot diplomatët amerikanë dhe ata europianë kërkuan përfundimin e reformës. Ata theksuan në mesazhet e tyre se marrëveshja politike është shumë pranë

XS
SM
MD
LG