Lidhje

Realiteti virtual dhe operacionet në trurin e fëmijëve


Realiteti virtual dhe operacionet në trurin e fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Spitali i Stanfordit për Fëmijët është duke përdorur pajisjet e Realitetit Virtual për të ekzaminuar trurin e fëmijëve para ndërhyrjeve të mëdha neurokirurgjike.

XS
SM
MD
LG