Lidhje

Fjalimi i Presidentit Trump për protestat


Fjalimi i Presidentit Trump për protestat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në mes të trazirave racore në të gjithë vendin, Presidenti Donald Trump të hënën tha se ai është "president i ligjit dhe rendit" dhe kërcënoi se do të dislokonte ushtrinë në qytetet amerikane për të shuar protestat e dhunshme.

XS
SM
MD
LG