Lidhje

Ambasadorja Kim dhe bisedimet për reformën zgjedhore


Ambasadorja Kim dhe bisedimet për reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim tha të mërkurën në mbrëmje, se përmbyllja e marrëveshjes për Reformën zgjedhore është në dorën e kryetarit të opozitës Lulzim Basha.

XS
SM
MD
LG