Lidhje

Basha për reformën zgjedhore


Basha për reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:19 0:00

Kryetari i partisë demokratike, Lulzim Basha tha në regimin e tij ndaj komenteve të Ambasadores amerikane Yuri Kim për reformën zgjedhore se “ka mbetur një çështje pa zgjidhur” dhe se opozita “do të bëjë gjithçka për votën e lirë dhe të ndershme”.

XS
SM
MD
LG