Lidhje

Avdullah Hoti, kryeministër i ri i Kosovës


Avdullah Hoti, kryeministër i ri i Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Parlamenti i Kosovës me 61 vota miratoi përbërjen e qeverisë së re të koalicionit të Lidhjes Demokratike, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Nismës Socialdemokrate dhe partive të pakicave.

XS
SM
MD
LG