Lidhje

Tiranë, reforma zgjedhore në qendër të polemikave partiake


Tiranë, reforma zgjedhore në qendër të polemikave partiake
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Në Tiranë, reforma zgjedhore është edhe sot temë qendrore e debateve politike. Përfaqësues të diplomacisë amerikane dhe europiane u takuan përsëri sot pas ndërmjetësimit të një marrëveshjeje mes partive politike shqiptare. Fjala e fundit u mbetet dy partive më të mëdha.

XS
SM
MD
LG