Lidhje

Bugajski: Rusia përdor protestat, sulmon demokracinë në SHBA


Bugajski: Rusia përdor protestat, sulmon demokracinë në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:25 0:00

Janusz Bugajski, studiues në Qendrën për Analizën e Politikave Evropiane në Uashington, thotë se Rusia përpiqet të shfrytëzojë protestat në qytetet e Shteteve të Bashkuara për të sulmuar demokracinë amerikane dhe rolin e Amerikës në botë.

XS
SM
MD
LG