Lidhje

Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë


Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:04 0:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, tha në një intervistë për “Zërin e Amerikës”, se qeveria e tij synon që të heqë shumë shpejt të gjitha pengesat për rifillimin e bisedimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG