Lidhje

Tiranë: Reforma zgjedhore, pritet përgjigja e opozitës


Tiranë: Reforma zgjedhore, pritet përgjigja e opozitës
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Në Tiranë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, deklaroi se marrëveshja ndërpartiake për reformën zgjedhore është më e lehtë të arrihet tani që për shumë pika u gjet mirëkuptimi dhe kur kërkesa e opozitës për një qeveri tranzitore para zgjedhjeve u tërhoq.

XS
SM
MD
LG