Lidhje

Kostoja psikologjike dhe emocionale e shkaktuar nga COVID-19


Kostoja psikologjike dhe emocionale e shkaktuar nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:24 0:00

Ndërsa Evropa dhe Shtetet e Bashkuara po rihapen me hapa të kujdesshëm, pas masave shtrënguese të izolimit në përgjigje të koronavirusit, ekspertët thonë se pasojat emocionale dhe psikologjike të krizës do të ndjehen për një kohë të gjatë.

XS
SM
MD
LG