Lidhje

Për Naiska Cheung, një rrugë e gjatë dhe e vështirë drejt diplomës universitare


Për Naiska Cheung, një rrugë e gjatë dhe e vështirë drejt diplomës universitare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Për Naiska Cheung Martinez, diplomimi si ndihmës mjeke nga Universiteti Yale është si të arritur arritur majën e Everestit. Nuk është thjesht fakti që mori diplomë, por triumfi në një rrugë të gjatë dhe të vështirë.

XS
SM
MD
LG