Lidhje

COVID 19, rastet e reja në Shqipëri, prekin nivelin më të lartë


COVID 19, rastet e reja në Shqipëri, prekin nivelin më të lartë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Në Shqipëri rritja e numrit të rasteve të reja me koronavirus, kulmoi sot me 36 të prekur, shifra më e lartë që nga nisja e epidemisë. Rritje të ndjeshme shënoi dhe numri i të shtruarve në spital, si dhe i atyre që janë në gjendje të rëndë.

XS
SM
MD
LG