Lidhje

Tiranë, mblidhet Këshilli Kombëtar i Integrimit


Tiranë, mblidhet Këshilli Kombëtar i Integrimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Në Tiranë u mbajt sot një mbledhje e Këshillit të Integrimit Europian, ku u diskutua mbi planin veprimi për negociatat e anëtarësimit të Shqipërisë me Bashkimin Europian. Në të morën pjesë autoritetet më të larta shtetërore dhe u shqyrtuan detyrimet e secilit institucion në këtë proces.

XS
SM
MD
LG