Lidhje

Shqipëri, rikthim i Covid-19 me shifra të larta


Shqipëri, rikthim i Covid-19 me shifra të larta
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Në Shqipëri, autoritetet njoftuan sot për një tjetër vdekje prej COVID-19 si dhe 44 raste të reja qytetarësh të prekur us. Kjo është shifra më e lartë ditore qysh nga fillimi i epidemisë në muajin mars.

XS
SM
MD
LG