Lidhje

Tregu i punës pas pandemisë, çfarë do të ndryshojë?


Tregu i punës pas pandemisë, çfarë do të ndryshojë?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Pandemia e koronavirusit i ka detyruar bizneset të rivlerësojnë mënyrën e funksionimit të tyre si dhe t'i shohin disa nga specialistët nën një dritë të re. Materiali në vazhdim na njeh me atë se çfarë forme mund të ketë tregu i punës në të ardhmen.

XS
SM
MD
LG