Lidhje

Grenell: Kosova dhe Serbia të fillojnë një epokë të re


Grenell: Kosova dhe Serbia të fillojnë një epokë të re
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:52 0:00

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për bisedimet Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak, tha se e ardhmja e evropiane të dyja vendeve, kalon përmes këtyre bisedimeve dhe përparimi në këtë rrugë nuk mund të bëhet me asnjë partner tjetër përveç Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG