Lidhje

Tiranë, shkarkohet gjyqtarja Fatmira Hajdari për pasuri të pajustifikuar


Tiranë, shkarkohet gjyqtarja Fatmira Hajdari për pasuri të pajustifikuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Në Tiranë, gjyqtarja e Gjykatës së Apelit të kryeqytetit, Fatmira Hajdari, u shkarkua nga detyra prej organeve të vetingut. Zonja Hajdari nuk justifikoi dot pasuritë e saj të konsiderueshme dhe largohet nga detyra pas 17 vjetësh punë si gjyqtare e shkallës së parë dhe e Apelit.

XS
SM
MD
LG