Lidhje

Rishfaqen vatra infeksioni me koronavirus në Azi, Evropë e Zelandë


Rishfaqen vatra infeksioni me koronavirus në Azi, Evropë e Zelandë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Shtimi i ndjeshëm i rasteve të reja me koronavirus në disa pjesë të botës, ku deri tani dukej sikur ishte vënë nën kontroll, ka krijuar shqetësime dhe ka rizgjuar debatin për lehtësimin e masave të izolimit.

XS
SM
MD
LG