Lidhje

Rritja e rasteve me Covid-19 dhe ndërgjegjësimi i qytetarëve


Rritja e rasteve me Covid-19 dhe ndërgjegjësimi i qytetarëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Në Shqipëri, me heqjen e masave kufizuese është shtuar ndjeshëm numri i të prekurve me COVID-19. Për momentin, të sëmurët po trajtohen në spitalin e Tiranës por, zyrtarët shëndetësorë thonë se nëse rastet do të vazhdojnë të rriten, atëhere të sëmurët mund të trajtohen edhe në spitalet rajonale.

XS
SM
MD
LG